SPC vinylova podlahy - Dub hnedý

Vzorek
Značka: ALFIstyle
€54,41 / ks €20,45 / 1 m2
Skladom

VINYLOVÁ PODLAHA - vzor dub hnedý
Predstavujeme najväčšiu novinku - vinylové podlahy, ktoré si uchovávajú príjemný vzor dreva s jemným štruktúrovaním, ako ho poznáte pri klasických plávajúcich podlahách, a navyše s jednoduchou inštaláciou pomocou CLICK SYSTÉMU. Aj s minimom úsilia tak dodajú moderný štýl a útulnú atmosféru každému interiéru. Či už hľadáte podlahy do obývacej izby, spálne, detskej izby alebo pracovne, vyberať môžete z niekoľkých vzoriek a každej miestnosti tak dodať jedinečný vzhľad. 

Detailné informácie

Podrobný popis

pikto_sk_vinyl

Tento druh podláh disponuje vysokými kvalitatívnymi vlastnosťami, takže sa nemusíte báť ani podlahového vykurovania. Naše podlahy odolajú teplotám až do 27 °C. Samotná pokládka vinylových dielcov je vďaka click systému veľmi rýchla a jednoduchá. Každý dílec má rozmer 17,8 cm x 122 cm s hrúbkou 4 mm.

vinylSK

Výhody vinylových podláh


-> Odolná voči mechanickému poškodeniu a tlaku, napr. ťažkého nábytku
-> Stredne záťažová (nevhodná do komerčných objektov)
-> Skvelý zvukový aj tepelný izolant
-> Odolná voči vode
-> Jednoduchá údržba
-> Neľahko horľavá
-> Jednoduchá inštalácia
-> Zdravotne nezávadná

vinyl33


INŠTALÁCIA


Montáž vinylovej podlahy zvládne každý trochu zručnejší človek svojpomocne. Napriek tomu prinášame pár praktických rád, ktoré vám určite prídu vhod.
Pred samotnou pokládkou je dôležité zaistiť suchý a rovný povrch podkladu. Pokiaľ na povrchu zostanú nerovnosti, hrozí poškodenie podlahy a skrátenie jej životnosti. Pokládku vinylovej podlahy začínajte vždy od steny miestnosti v ľavom rohu, pokračujte postupne smerom na pravú stranu miestnosti tak, aby zhora viditeľná drážka zámkového spoja smerovala dovnútra miestnosti.

vinyl_navod_sk

Chcete podlahu vidieť na vlastné oči?

Je ťažké si predstaviť, ako bude podlaha vyzerať práve u vás doma. Preto vám ponúkame možnosť si objednať vzorku. Pokiaľ sa potom rozhodnete pre akýkoľvek tovar z nášho sortimentu, hodnotu jednej vzorky vám z ceny vašej objednávky automaticky odpočítame! Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach TU

CHCI VZORKU

 

Návod na použitie a technický list

Dodatočné parametre

Kategória: Interiérové podlahy z vinylu
Hmotnosť: 21.99 kg
Počet kusov v balení: 12 ks
? Rozmery (mm): 1220x178
Obsah balenia (m²): 2,660
Hrúbka: 4 mm
Hrúbka opotrebiteľnej vrstvy: 0,3 mm
Kód produkta: AXCL736512