Doprava a platba

 

NA NAŠOM E-SHOPE MÔŽETE OBJEDNÁVAŤ NEPRETRŽITE 24 HOD. DENNE.

Predaj a dovoz zabezpečujeme po celom Slovensku.

 

 

CENY DOPRAVY TOVARU

Cena za prepravu zásielky závisí na celkovom množstve kg a kategorii produktu.

Presnú cenu za dopravu zásielky vám oznámime po odoslaní objednávky.

 

 

FORMY DOPRAVY:

V tejto chvíli ponúkame tieto základné formy dopravy:

 

  • ZÁSIELKOVÁ SLUŽBA

Odporúčame expresnou zásielkovou službou GEIS SK a GEIS Parcel SK.

Zásielka je dôkladne zabalená a poistená proti poškodeniu.

 

  • OSOBNÝ ODBER

Vybraný tovar si môžete vyzdvihnúť priamo u nás na adrese ALFI Corp., s.r.o., Alfistyle.cz, Provozní 5492/3, Ostrava - Třebovice, 722 00.

 

 

MOŽNOSTI PLATBY:

Pri nákupe v našom e-shope Alfistyle.sk si môžete zvoliť jeden z nasledujúcich spôsobov platby. Niektoré formy sú viazané na typ dopravy.

 

  • NA DOBIERKU

Za tovar platíte vo chvíli, keď ho prevezmete od prepravcu. Presný termín dodania Vám pošleme emailom.

K zásielke bude samozrejme priložený odpovedajúci daňový doklad (sme platcami DPH).

 

  • PREVODOM NA ÚČET

Jedná sa o úhradu vopred na náš bankový účet číslo:

 

Názov banky:

Tatra banka, a.s.

Číslo účtu (Slovensko):

2623124295/1100

IBAN:

SK6311000000002623124295

SWIFT:

TATRSKBX

 

Po odoslaní objednávky Vám bude do 24 hodín na Vašu emailovú adresu zaslaná zálohová faktúra. Pri platbe prevodom použijete číslo zálohovej faktúry (objednávky) ako variabilný symbol.

Po prijatí Vašej platby na náš účet tovar najneskôr do 2 pracovných dní vyexpedujeme (ak je tovar skladom) na Vašu adresu a presný termín dodania Vám potvrdíme na email. K zásielke bude samozrejme priložený odpovedajúci daňový doklad (sme platcami DPH).

Za platbu prevodom na náš účet neúčtujeme žiadne poplatky.

 

  • V HOTOVOSTI NEBO PLATOBNOU KARTOU PRI OSOBNOM ODBERE V OSTRAVE-TŘEBOVICIACH:

Tovar označený ako skladom expedujeme do 24 hodín, emailom alebo telefonicky Vám potvrdíme, že tovar je pripravený na vyzdvihnutie.

Tovar si môžete vyzdvihnúť priamo u nás na adrese:

ALFI Corp., s.r.o., Alfistyle.cz, Provozní 5492/3, Ostrava - Třebovice, 722 00

Za tovar platíte pri prevzatí. Môžete zaplatiť v hotovosti a platobnou kartou. Prijímame tieto typy platobných kariet: MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, VISA, VISA Electron, V Pay, American Express, Diners Club, Discover, JCB.

K zásielke bude samozrejme priložený odpovedajúci daňový doklad (sme platcami DPH).

Za platbu v hotovosti alebo platobnou kartou neúčtujeme ziadne poplatky.

 

 

ZÁSIELKA

Tovar je dôkladne zabalený a poistený proti poškodeniu.

 

 

DODACIA LEHOTA

Dodacia lehota je upresnená pri každom výrobku a je denne aktualizovaná. Tovar, ktorý je skladom expedujeme do 24 hodín. Pokiaľ nie je tovar skladom, budete informovaní o možnom termíne dodania.

V deň vyexpedovania zásielky Vám zašleme informatívny mail s číslom zásielky a kontaktnými údajmi na zásielkovú službu. Zásielková služba bude mať k dispozícii Vaše tel. číslo pre prípad nezastihnutia na danej adrese. Poprípade nechá vo Vašej schránke oznámenie o uložení zásielky na regionálnom depe.

Telefonicky si môžete objednať opätovné doručenie na miesto a v čase (medzi 9-16 hod.), ktorý si s pracovníkmi zásielkovej služby dohodnete. Toto druhé doručenie je zdarma. Prípadne si môžete tovar odobrať i na Vašom regionálnom depe zásielkovej spoločnosti.

V prípade, že v nami avizovaný deň nedodá zásielková služba tovar na Vašu adresu a nenechá ani oznámenie o uložení zásielky vo Vašej schránke, neváhajte nás kontaktovať, popr. sa informovať priamo na zásielkovej službe.

Termín dodania Vám potvrdzujeme v momente, keď zásielka opustí našu expedíciu a je teda pevný!

Ak neprevezme kupujúci predmet plnenia z dôvodov na jeho strane (napr. zruší objednávku v prípade, keď je tovar už odoslaný, nie je aj napriek tomu v dohodnutý termín prítomná - kupujúcim určená osoba alebo nie je schopný uhradiť kúpnu cenu atď.), nesie kupujúci náklady na dopravu alebo spojené s opakovaným dodaním v plnej výške.

 

UPOZORNENIE!

Alfistyle.sk si vyhradzuje právo na zmenu týchto podmienok bez udania dôvodu. Na už uzavretú kúpnu zmluvu sa vzťahujú obchodné podmienky platné v čase jej uzavretia.

 

 

PREVZATIE ZÁSIELKY

V prípade, že je obal zásielky viditeľne poškodený, spíšte s vodičom reklamačný protokol. Vyžiadajte si telefónny kontakt na depo prepravcu odkiaľ k Vám vyšlú technika, ktorý vyhodnotí škodu a spíše s Vami zápis o poškodení zásielky. O celej situácii nás informujte na info@alfistyle.sk.

V prípade, že zistíte poškodenie po rozbalení zásielky, bezodkladne nás kontaktujte a to do 24 hodín od doručenia. Budeme túto zásielku reklamovať u prepravcu, ktorý k Vám vyšle technika, ktorý vyhodnotí škodu a spíše s Vami zápis o poškodení zásielky.

V prípade, že zistíte, že dodaný výrobok je nefunkčný, je toto riešené ako reklamácia. Reklamovaný tovar od Vás odvezieme zdarma v dohodnutý termín na reklamáciu. Následne ho na naše náklady pošleme späť na Vašu adresu. Pri reklamácii je nutné postupovať presne podľa reklamačného poriadku.

 

 

KONTAKT:

ALFI Corp., s.r.o.

Alfistyle.sk

Provozní 5492/3

Ostrava - Třebovice, 722 00

e-mail: info@alfistyle.sk

telefón: +420 724 030 127