O nás

ALFIstyle.sk - do nového roka vstupujeme pod novým názvom!

 

Pretože postupne rozširujeme naše portfólio o nové dizajnové a interiérové produkty, rozhodli sme sa aktualizovať svoje obchodné meno.

 

V e-shope ALFIstyle.sk sa v roku 2021 môžete tešiť na zbrusu nový sortiment, vďaka ktorému bude váš domov, záhrada alebo kancelária ešte štýlovejšia a krajšia!

 

SK_HP_alfistyle_stone_banner

 

Sme priami dovozcovia prírodného kameňa v Českej republike a na Slovensku.

Prírodný kameň sa stal zaujímavým prvkom mnohých fasád alebo interiérov domov, či bytov. Tento kameň premení vaše bývanie na nepoznanie!

 

PREČO PRÁVE OBKLADY Z PRÍRODNÉHO KAMEŇA?

.... pretože sa kamenné obklady stali hitom súčasnosti! Ľudia sa čím ďalej tým viac vracajú k prírodným materiálom a to hlavne vďaka ich nadčasovosti. Ich pôsobivý dizajn, vysoká estetická hodnota, výborné vlastnosti a jednoduchá montáž dáva týmto obkladom prvenstvo a význam medzi širokou ponukou obkladov.

Samotný vzhľad rodinného domu či bytu vychádza z osobitého štýlu človeka? A teraz už záleží naozaj na vás. Chcete "klasiku a tradíciu" alebo "luxus a štýl"?

 

 

KTO SÚ NAŠI ZÁKAZNÍCI?

Našimi zákazníkmi sú nielen koneční spotrebitelia, ktorí chcú zvelebiť svoje bývanie, ale aj veľkoobchodníci, ktorí svoj predaj smerujú ďalej.

 

 

PREČO BY SI ZÁKAZNÍCI MALI VYBRAŤ PRÁVE PRÍRODNÉ OBKLADY OD ALFISTYLE?

 

  • Keďže ide o priamy dovoz, tak vám predávame prírodné obklady za bezkonkurenčné ceny!

  • Na všetky kamenné obklady poskytujeme "Záruku 5 rokov."

  • Potrebujete vidieť kamenný obklad na vlastné oči? Pošleme vám vzorku, aby ste sa o jeho kvalite sami presvedčili (rozvoz po celej Českej republike a Slovensku). Hodnotu vzorky vám odrátame, akonáhle sa rozhodnete zakúpiť akýkoľvek obklad z nášho sortimentu.

  • Všetky vaše otázky vám radi zodpovedáme!

 

 

POTREBUJETE ĎALŠIE INFORMÁCIE?

 

Neváhajte nás kontaktovať:

 

 

Tím ALFISTYLE.sk

 

box-cz-shop  box-vzorka-zadarmo  box-montaz  box-zaruka-5