Samozavlažovací variabilný hrantík- balíček Veža

Akcia Tip Vzorek
Značka: ALFIstyle
€55,84 –28 %
věž
€55,84 –28 % €40,19 / sada
Skladom

Kombinácia variabilných samozavlažovacích hrantíkov na kvety - výhodný balíček Veža.

Hrantík disponuje vodnými zátkami, ktorými možno vypúšťať nadbytočnú vodu.

Balenie obsahuje 2 hrantíky, 2x nôžky a 1x kolieska.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chcete pestovať kvety na balkóne, ale bojujete s priestorom? Alebo máte naopak miesta a rastlín na rozdávanie, ale limitujú vás rozmery bežných hrantíkov?

Samozavlažovacie hrantíky disponujú systémom polohovateľných stien, ku ktorým možno na výšku i pozdĺžne pripojiť ďalšie diely. Vďaka tomuto unikátnemu systému ľahko vytvoríte viacposchodový záhon, pyramídu či visutú záhradu. Systém skladania sa hodí napríklad v prípade, kedy chcete vytvoriť súvislý záhon s väčším počtom rastlín, ktorý môžete kedykoľvek rozšíriť alebo zmenšiť. Majitelia balkónov potom ocenia predovšetkým možnosť zostavenia nad seba. Po skončení sezóny sa hrantík jednoducho zloží a šetrí úložné priestory.

V prípade preliatie či nadmerných dažďov jednoducho vypustíte prebytočnú vodu odstránením vodných zátok v spodnej časti kvetináča a zabránite tak zbytočnému úhynu vašich rastlín.

Hrantík je odolný proti UV žiareniu a poveternostným podmienkam. Prútený, elegantný dizajn je dokonalou imitáciou prírodného ratanu.

Práve vďaka elegantnému vzhľadu, samozavlažovaniu a unikátnemu skladaciemu systému si tieto truhlíky obľúbite vy aj vaše rastliny na záhrade, verande či balkóne.

 

Návod ako zostaviť samozavlažovací kvetináč a vypúšťať prebytočnú vodu je súčasťou balenia. Prezrú si ho môžete tiež tu alebo na tomto videu:

 

Obsah balenia: 2x hrantík (2x dvojité dno, 8 sten, 8 rohových opor, 8 krytov bočných stien, 8 krytov rohových opor, 8 vodných zátok), 2x nôžky, 1x kolieska

Rozmery : 40 x 40 x 26 cm, vnútorná hĺbka 19 cm

Materiál: polyetylén s extra silnú hustotou (HDPE) - zaistí odolnosť voči UV žiareniu a poveternostným podmienkam. Vhodný pre vonkajšie aj vnútorné priestory.

Dodatočné parametre

Kategória: Samozavlažovacie
Hmotnosť: 4.92 kg
Rozmery: 40x40x26cm
Materiál: polyetylénu s extra silnú hustotou (HDPE)
Kód produkta: NIN001VEZ