Samozavlažovací variabilný hrantík- 4 ks

Akcia Vzorek
Značka: ALFIstyle
€19,17 –25 %
4 tuhle
€19,17 –25 % €14,21 / ks
Momentálne nedostupné

Výhodné balenie 4 ks hrantíkov.

Elegantný samozavlažovací hrantík na kvetiny, ktorý možno ľubovoľne kombinovať s ďalšími hrantíky.

Hrantík disponuje vodnými zátkami, ktorými možno vypúšťať nadbytočnú vodu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chcete pestovať kvety na balkóne, ale bojujete s priestorom? Alebo máte naopak miesta a rastlín na rozdávanie, ale limitujú vás rozmery bežných truhlíkov?

Samozavlažovacie hrantíky disponujú systémom polohovateľných stien, ku ktorým možno na výšku i pozdĺžne pripojiť ďalšie diely. Vďaka tomuto unikátnemu systému ľahko vytvoríte viacposchodový záhon, pyramídu či visutú záhradu. Systém skladania sa hodí napríklad v prípade, kedy chcete vytvoriť súvislý záhon s väčším počtom rastlín, ktorý môžete kedykoľvek rozšíriť alebo zmenšiť. Majitelia balkónov potom ocenia predovšetkým možnosť zostavenia nad seba. Po skončení sezóny sa truhlík jednoducho zloží a šetrí úložné priestory.

V prípade preliatie či nadmerných dažďov jednoducho vypustíte prebytočnú vodu odstránením vodných zátok v spodnej časti kvetináča a zabránite tak zbytočnému úhynu vašich rastlín.

Hrantík je odolný proti UV žiareniu a poveternostným podmienkam. Prútený, elegantný dizajn je dokonalou imitáciou prírodného ratanu.

Práve vďaka elegantnému vzhľadu, samozavlažovaniu a unikátnemu skladaciemu systému si je obľúbite vy aj vaše rastliny na záhrade, verande či balkóne.

 

Návod ako zostaviť samozavlažovací kvetináč a vypúšťať prebytočnú vodu je súčasťou balenia. Prezrú si ho môžete tiež tu alebo na tomto videu:

 

Obsah balenia: 4x dvojité dno, 16 sten, 16 rohových opor, 16 krytů bočných stien, 16 krytů na rohové opory, 16 vodných zátok

Rozmery: 40 x 40 x 26 cm, vnútorná hĺbka 19 cm

Materiál: polyetylén s extra silnú hustotou (HDPE) - zaistí odolnosť voči UV žiareniu a poveternostným podmienkam. Vhodný pre vonkajšie aj vnútorné priestory.

Ku hrantíku možno priobjednať nôžky a kolieska.

Dodatočné parametre

Kategória: Samozavlažovacie
Hmotnosť: 1.96 kg
Rozmery: 40x40x26cm
Materiál: polyetylénu s extra silnú hustotou (HDPE)
Kód produkta: NIN001-Y-4