ALFIstick opäť zažiaril v programe Polopate

Už tretíkrát ste mali možnosť vidieť Alfistick v obľúbenom TV programe Polopate. Tentoraz sme Vám predstavili inštaláciu 3D samolepiaceho kamenného obkladu v modernej domácej saune!

Pýtate sa, prečo sme si na obkladanie vybrali práve saunu?

Chceli sme vyzdvihnúť vlastnosti samolepiacich obkladov, ktorými sú nielen dokonalý prírodný vzhľad, ale aj vysoká odolnosť. Vďaka svojej nízkej hmotnosti a veľkému teplotnému rozsahu použitia od -40 °C do +120 °C, je možné umiestniť ich prakticky kdekoľvek v interiéri. Alfistick obstojí aj v priestore s vyššou vlhkosťou, preto sme sa rozhodli obložiť tento úžasný relaxačný priestor, ktorému kameň dodáva jedinečný prírodný vzhľad.

2_1

Kameň a drevo: dokonalá kombinácia

Na obloženie sauny sme si vybrali obkladový kameň v odtieni ESP006 - zlatý pieskovec , ktorý v kombinácii s prírodným drevom vyzerá jednoducho úžasne. Je jasné, že v tomto prostredí sa bude relaxovať jedna báseň!

3_1

Inštalácia ľahko, rýchlo a bez neporiadku...

Ak ste sledovali TV reportáž, potom už viete, že práca so samolepiacimi kamennými obkladmi je jednoduchá a zvládne ju každý šikovný kutil. Postačia vám na to iba nožnice na plech, kotúčová píla s diamantovým kotúčom, vodováha, ceruzka a meter. Takto si všetko pripravíte, vymeriate lepiacu plochu a potom už jednoducho skladáte dielik vedľa dielika. Výsledkom je úžasný, prirodzený a hlavne dlhotrvajúci vzhľad.

5_2

Nestihli ste nedeľné vysielanie Polopate?

Fotografie z natáčania si môžete pozrieť nižšie. Celú reportáž nájdete TU (pustite si nás v 17-tej minúte).

 

 

Prezrite si kompletnú ponuku odtieňov a druhov samolepiacich kamenných obkladov ALFIstick® TU .

Samolepiace kamenné obklady, ale aj klasické kamenné obklady, dlažbu, kamenné mozaiky či bambusové podlahy si môžete prísť osobne prezrieť do nášho showroomu v Ostrave-Třeboviciach, alebo si môžete objednať vzorky k vám domov.

Máte nejakú otázku? Radi vám pomôžeme na našom online chate, na e-maile info@alfistyle.sk alebo na tel. č. 725 307 971.