Showroom

Príďte sa pozrieť k nám na pobočku v Ostravě-Třebovicích do nášho showroomu a uľahčiť si tak rozhodovanie pri výbere toho správneho kamenného obkladu.

 

Pripravili sme pre vás showroom, kde máte možnosť si aktuálnu ponuku nezáväzne prezrieť a tiež ohmatať. Nie je nad to vidieť tento prírodný kameň priamo na vlastné oči, hneď sa vám bude lepšie predstavovať na stene vašej obývačky, krbu alebo napríklad kúpeľne. Už aj pár metrov našej bridlice dokáže s interiérom i exteriérom divy.

 

Naše samolepiace kamenné obklady ALFIstick ® môžete okrem nášho showroomu vidieť aj na predajniach Bauhaus či Hornbach. Mapku všetkých miest nájdete TU.

 

IMG_4746

 

IMG_4759

 

IMG_4754

 

IMG_4761

 

 

V našom showroome Vám ukážeme príklady rohov, ktoré môžete urobiť rezaním klasického obkladu alebo si vybrať z našich rohových obkladov.

 

U prvej metódy, t. j. roh vytvorený rezaním klasického obkladu, je výhodou, že roh je tvorený z jedného kusu obkladu, takže sa zachová jeho štruktúra. Roh je potom ostrý a má pravidelný tvar (na obrázku ľavý príklad rohu). Montáž takéhoto rohu je náročnejšia z dôvodov rezania obkladu.

 

Použitím našich rohových obkladov vytvoríte roh, ktorý vyzerá prirodzenejšie. Jedná sa o dva špeciálne upravené obklady, ktoré sa do seba vkladajú a ich presah je lámaný a má tak nepravidelný tvar (na obrázku pravý príklad rohu). Montáž je jednoduchšia, rohový obklad sa nemusí už nijako upravovať.

 

 

Foto_rohy

 

V showroome uvidíte všetky nami ponúkané kamenné obklady. Jednotlivé vzorky kameňa máme s rozmermi 1 x 1 meter, a tak si na nich môžete jednoducho predstaviť ako budú vyzerať u Vás doma. S výberom toho správneho obkladu Vám poradíme.

 

IMG_4751

                                              

 

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Tým ALFISTONE.sk

Provozní 5492/3, Ostrava-Třebovice, 722 00 (mapa)

Otváracia doba prevádzkarne je Po - Pia do 8 do 16h.

E-mail: info@alfistone.sk

Tel: +420 724 030 127

www.alfistone.sk