TIP tohtoročnej sezóny - kamenné obklady, ktoré zvládnete aplikovať sami

Určite to poznáte, radi by ste si nechali obložiť kuchynskú linku alebo vstavaný krb vo svojej obývacej izbe. Potom nastáva to legendárne „ALE“! Musíte si na to pozvať špecialistu, ten u vás urobí veľký neporiadok, a plus vás to bude stáť oveľa viac peňazí, energie a času. Preto ALFIstick® prichádza s jedinečným riešením! Všetko si môžete urobiť sami. Ako? Je to naozaj jednoduché.

Aplikácia samolepiacich kamenných obkladov


Aplikáciu zvládne naozaj každý. Nemusíte na to mať špeciálne náradie ani prístroje, bohato vám postačia klasické nožnice na plech či nožík, aby ste si pláty mohli odrezať podľa toho, ako práve potrebujete. Obklady majú takzvanú samolepiacu technológiu, takže po narezaní len stačí sňať ochrannú fóliu a kamennú dlaždicu pritisnúť na vopred upravený povrch.

claneksk2

Z čoho sú obklady vyrobené?

3D samolepiace kamenné obklady ALFIstick® sú tvorené z niekoľkých vrstiev. Prvá je dyha z prírodného kameňa, na výber máte z niekoľkých možností, nasleduje epoxidová živica, laminát a potom je už samotná samolepiaca fólia, vďaka ktorej je aplikácia naozaj jednoduchá.

zivica-web-sk

Kde všade môžete obklady použiť?

Obklady sú z tenkej vrstvy z bridlice, kvarcitu, mramoru alebo pieskovca. Hodia sa teda ako do predsiene, kuchyne, obývacej izby, tak aj do kúpeľne. V miestach so zvýšenou vlhkosťou sa odporúča obklad ešte aj impregnovať. Vďaka veľkému teplotnému rozsahu použitia, od -40 °C do + 120 °C tak pre ne nájdete využitie prakticky všade.

claneksk3

Ako je inštalácia jednoduchá a kam všade so samolepiacou kameň hodí sa dozviete tu.