So samozavlažovacími hrantíkmi rozkvitne vaša terasa, balkón aj lodžia

Milujete pestovanie kvetín a rastlín, ale limitujú vás rozmery balkóna?

Alebo už vás omrzel vzhľad a dispozícia štandardných kvetináčov?

Vyskúšajte našu novinku – samozavlažovacie hrantíky, ktoré je možné ľubovoľne skladať horizontálne aj nad seba. Ušetríte priestor, ubudnú vám starosti so skladovaním a navyše elegantne skrášlite svoj balkón či záhradnú verandu.

Poďme sa teraz pozrieť na ich hlavné prednosti.

 5 výhod samozavlažovacích hrantíkov IMG_1032_adobespark

1.    Variabilita pri skladaní

Každý hrantík je vybavený polohovateľnými piliermi, s ktorých pomocou je možné vertikálne aj horizontálne pripájať ďalšie hrantíky. Váš záhon tak môžete budovať do poschodia, do tvaru pyramídy alebo vytvoriť súvislý, neprerušený záhon hýriaci farbami kvetín a rastliniek.

2.    Šetrí miesto na balkóne aj doma

Vďaka skladaciemu systému záhon ľahko prispôsobíte rozmerom vášho balkóna či terasy. Hlavne majitelia balkónov a lodžií iste ocenia možnosť poschodového skladania, ktoré šetrí drahocenný priestor.

Na zimu a po presadení môžete hrantík rozložiť späť na diely, aby vám doma zbytočne neprekážal.

3.    Mobilita a ľahkosť

Už žiadne prácne prenášanie kvetináčov z miesta na miesto. Ku hrantíku si môžete objednať pojazdné kolieska a ľahko ho premiestniť tam, kam práve potrebujete. Vďaka kompaktnej veľkosti (40 x 40 x 26 cm) a nízkej hmotnosti je manipulácia s hrantíkom hračkou.

4.    Samozavlažovací systém

Dno hrantíka slúži ako nádržka, ktorá zadržiava vodu a zároveň bráni jej úniku. Každá stena je ďalej vybavená vodnou zátkou. Ak dôjde k preliatiu alebo nadmerným dažďom, zátky stačí vytiahnuť, čím ochránite rastliny pred úhynom.

5.    Elegantný dizajn, odolnosť a životnosť

Hrantíky si zamilujete tiež pre ich prútený vzhľad, ktorý verne napodobňuje ratan. V skutočnosti ide o polyetylén, ktorý vyniká vysokou odolnosťou voči UV žiareniu, vetru, dažďu a pod. Hrantíky tak znesú aj náročnejšie počasie a vydržia vám dlhé roky.

 


Samozavlažovacie hrantíky využijete na pestovanie rastlín, okrasných kvetín, bonsajov alebo byliniek. Zostavenie hrantíka je jednoduché a zvládnete ho svojpomocne aj bez náradia. Ako na to, vám ukážeme v inštruktážnom videu.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie