Samozavlažovací variabilný truhlík - balíček Pyramída

Kód: NIN001PYRAMIDA
Novinka Tip
€92,08 –8 %
pyramida
€92,08 –8 % €84,58 / ks
Skladom

Kombinácia variabilných samozavlažovacích truhlíkov na kvety - výhodný balíček Pyramída.

Truhlík disponuje vodnými zátkami, ktorými možno vypúšťať nadbytočnú vodu.

Balenie obsahuje 3 truhlíky, 2x kolieska a 1x nôžky

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Chcete pestovať kvety na balkóne, ale bojujete s priestorom? Alebo máte naopak miesta a rastlín na rozdávanie, ale limitujú vás rozmery bežných truhlíkov?

Samozavlažovacie truhlíky disponujú systémom polohovateľných stien, ku ktorým možno na výšku i pozdĺžne pripojiť ďalšie diely. Vďaka tomuto unikátnemu systému ľahko vytvoríte viacposchodový záhon, pyramídu či visutú záhradu. Systém skladania sa hodí napríklad v prípade, kedy chcete vytvoriť súvislý záhon s väčším počtom rastlín, ktorý môžete kedykoľvek rozšíriť alebo zmenšiť. Majitelia balkónov potom ocenia predovšetkým možnosť zostavenia truhlíkov nad seba. Po skončení sezóny sa truhlík jednoducho zloží a šetrí úložné priestory.

V prípade preliatie či nadmerných dažďov jednoducho vypustíte prebytočnú vodu odstránením vodných zátok v spodnej časti kvetináča a zabránite tak zbytočnému úhynu vašich rastlín.

Truhlík je odolný proti UV žiareniu a poveternostným podmienkam. Prútený, elegantný dizajn je dokonalou imitáciou prírodného ratanu.

Práve vďaka elegantnému vzhľadu, samozavlažovaniu a unikátnemu skladaciemu systému si tieto truhlíky obľúbite vy aj vaše rastliny na záhrade, verande či balkóne.

 

Ako truhlík zostaviť či vypustiť prebytočnú si môžete prezrieť na tomto videu.

 

Obsah balenia: 3 truhlíky (3x dvojité dno, 12 sten, 12 rohových opor, 12 krytov bočných stien, 12 krytov rohových opor, 12 vodných zátok), 2x kolieska, 1x nôžky

Rozmery truhlíku: 40 x 40 x 26 cm, vnútorná hĺbka 19 cm

Materiál: polyetylén s extra silnú hustotou (HDPE) - zaistí odolnosť voči UV žiareniu a poveternostným podmienkam. Vhodný pre vonkajšie aj vnútorné priestory.

Dodatočné parametre

Kategória: Samozavlažovacie truhlíky
Rozmery: 40x40x26cm
Materiál: polyetylénu s extra silnú hustotou (HDPE)