Rektifikačný terč, rozpätie 18-30 mm

Vzorek
Značka: ALFIstyle
€3,33 / ks
Skladom

Rektifikačné terče sú malé podložky, ktoré slúžia na vyrovnanie výšky alebo sklonu terénu. Tieto terče majú univerzálne využitie. Vyrovnať s nimi možno ako dlažbu, tak aj terasu. Ide o unikátny a veľmi jednoduchý systém montáže, ktorý vyniká hlavne vďaka svojej finančnej a časovej nenáročnosti.

Nastaviteľný plastový terč so základňou s možnosťou nastavenia do výšky 18-30 mm a priemerom 203/148 mm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rektifikačné terče sú malé podložky, ktoré slúžia na vyrovnanie výšky alebo sklonu terénu. Tieto terče majú univerzálne využitie. Vyrovnať s nimi možno ako dlažbu, tak aj terasu. Ide o unikátny a veľmi jednoduchý systém montáže, ktorý vyniká hlavne vďaka svojej finančnej a časovej nenáročnosti.

Výškovo nastaviteľné rektifikačné nožičky prakticky využijete, či už plánujete pokladať kamennú dlažbu na záhrade, WPC dosky na terase alebo veľkoformátové dlaždice na balkón. Pomôžu najmä v prípadoch, keď podklad nie je dokonale rovný. Vyrovnanie ale nie je jediným benefitom rektifikačných nožičiek - vyvarujete sa totiž tiež nerovnomernému zaťaženiu podlahy a tým predídete jej možnému poškodeniu.

Pred pokládkou si terče nastavíte do potrebnej výšky a vďaka tomu tak vždy docielite bezchybne rovný podklad pre pokládku terasy alebo dlažby - pre pokládku terasových dosiek je nevyhnutným doplnkovým sortimentom pätka, ktorá umožňuje vytvoriť rošt.

Balenie obsahuje rektifikačný terč pod dlažbu, dištančný krížik na dlažbu (šírka škáry 3 mm) a gumovú podložku (hrúbka 2 mm).

Snímek obrazovky 2022-06-16 v 9.10.04

Technický popis

Rektifikačné terče pod dlažbu a terasu sú vyrobené z veľmi kvalitného plastu, ktorý zaisťuje dobrú mechanickú odolnosť voči hydrofyzikálnemu namáhaniu a odoláva záťaži až 2.000 kg. Vďaka kvalitnému materiálu a spracovaniu vyniká rektifikačný terč dlhodobou životnosťou, odolnosťou voči klimatickým podmienkam, UV žiareniu a náhlym zmenám teplôt od -50 ° C až 120 ° C.

Odvetrávanie a odtok vody je zaistený vďaka polohe dlažby na terči. Dlažba totiž nespočíva celou váhou na podklade a je mierne nadvihnutá.

Na lepšie podoprenie veľkoformátovej dlažby odporúčame umiestniť terč bez dištančného krížika aj do stredu dlažby. Dlažba bude vďaka inštalácii terča do stredu dlažobnej kocky stabilnejšia a menej namáhaná.

Výhody:

-> Využitie v interiéri aj exteriéri

-> Výšková nastaviteľnosť podľa terénu

-> Vhodné pre keramické, kamenné alebo mramorové dlaždice

-> 100% recyklovateľné

-> Jednoduchá a rýchla inštalácia

-> Jednoduché čistenie

-> Vodopriepustný povrch, ktorý zabraňuje vzniku kaluží

-> Ekonomicky a časovo nenáročná inštalácia

-> Použitie v extrémne nerovnom teréne (výšková nastaviteľnosť až XXX cm)

-> Inštalácia je možná za akéhokoľvek počasia (rozhodujúci je typ terasy)

 

Jak rozmístit terče na ploše 

 

Snímek obrazovky 2022-06-16 v 9.12.25

 

 

 


 

Technický list

Dodatočné parametre

Kategória: Rektifikačné terče
Hmotnosť: 0.18 kg
Výška: 18-30 mm
Priemer: 203/148 mm
Materiál: plast
Použitie: vonkajšie (terasy, a pod.)
Kód produkta: MED009