Rektifikačný terč, rozpätie 30-50 mm

Novinka
Značka: ALFIstyle
€3,75 / ks
Skladom

Rektifikačné terče sú malé podložky, ktoré slúžia na vyrovnanie výšky alebo sklonu terénu. Tieto terče majú univerzálne využitie. Vyrovnať s nimi možno ako dlažbu, tak aj terasu. Ide o unikátny a veľmi jednoduchý systém montáže, ktorý vyniká hlavne vďaka svojej finančnej a časovej nenáročnosti.

Nastaviteľný plastový terč so základňou s možnosťou nastavenia do výšky 30-50 mm a priemerom 203/148 mm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rektifikačné terče sú malé podložky, ktoré slúžia na vyrovnanie výšky alebo sklonu terénu. Tieto terče majú univerzálne využitie. Vyrovnať s nimi možno ako dlažbu, tak aj terasu. Ide o unikátny a veľmi jednoduchý systém montáže, ktorý vyniká hlavne vďaka svojej finančnej a časovej nenáročnosti.

Výškovo nastaviteľné rektifikačné nožičky prakticky využijete, či už plánujete pokladať kamennú dlažbu na záhrade, WPC dosky na terase alebo veľkoformátové dlaždice na balkón. Pomôžu najmä v prípadoch, keď podklad nie je dokonale rovný. Vyrovnanie ale nie je jediným benefitom rektifikačných nožičiek - vyvarujete sa totiž tiež nerovnomernému zaťaženiu podlahy a tým predídete jej možnému poškodeniu.

Pred pokládkou si terče nastavíte do potrebnej výšky a vďaka tomu tak vždy docielite bezchybne rovný podklad pre pokládku terasy alebo dlažby - pre pokládku terasových dosiek je nevyhnutným doplnkovým sortimentom pätka, ktorá umožňuje vytvoriť rošt.

Balenie obsahuje rektifikačný terč pod dlažbu, dištančný krížik na dlažbu (šírka škáry 3 mm) a gumovú podložku (hrúbka 2 mm).

Snímek obrazovky 2022-06-16 v 9.21.04

Technický popis

Rektifikačné terče pod dlažbu a terasu sú vyrobené z veľmi kvalitného plastu, ktorý zaisťuje dobrú mechanickú odolnosť voči hydrofyzikálnemu namáhaniu a odoláva záťaži až 2.000 kg. Vďaka kvalitnému materiálu a spracovaniu vyniká rektifikačný terč dlhodobou životnosťou, odolnosťou voči klimatickým podmienkam, UV žiareniu a náhlym zmenám teplôt od -50 ° C až 120 ° C.

Odvetrávanie a odtok vody je zaistený vďaka polohe dlažby na terči. Dlažba totiž nespočíva celou váhou na podklade a je mierne nadvihnutá.

Na lepšie podoprenie veľkoformátovej dlažby odporúčame umiestniť terč bez dištančného krížika aj do stredu dlažby. Dlažba bude vďaka inštalácii terča do stredu dlažobnej kocky stabilnejšia a menej namáhaná.

Výhody:

-> Využitie v interiéri aj exteriéri

-> Výšková nastaviteľnosť podľa terénu

-> Vhodné pre keramické, kamenné alebo mramorové dlaždice

-> 100% recyklovateľné

-> Jednoduchá a rýchla inštalácia

-> Jednoduché čistenie

-> Vodopriepustný povrch, ktorý zabraňuje vzniku kaluží

-> Ekonomicky a časovo nenáročná inštalácia

-> Použitie v extrémne nerovnom teréne (výšková nastaviteľnosť až XXX cm)

-> Inštalácia je možná za akéhokoľvek počasia (rozhodujúci je typ terasy)

 

Jak rozmístit terče na ploše 

 

Snímek obrazovky 2022-06-16 v 9.12.25

 


 

Technický list

Dodatočné parametre

Kategória: Terasy
Hmotnosť: 0.24 kg
Výška: 30-50 mm
Priemer: 203/148 mm
Materiál: plast
Použitie: vonkajšie (terasy, a pod.)

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie