Soklová lišta Arbiton - INDO DUB MODENA (2,5m)

Novinka
€5,21 / ks
Skladom

Plastová soklová lišta Arbiton INDO pre vedenie kabeláže domáceho kina a televíznych káblov. Podlahové lišty Arbiton INDO sú flexibilné, s jemnou štruktúrou dreva a atraktívnym povrchom bez spojov.

Soklové lišty môžete inštalovať 4 spôsobmi: privŕtaním, prilepenie lepidlom, prilepenie obojstrannou lepiacou páskou alebo sponkovačkou.

AR_INDO_BOARD_23

Detailné informácie

Podrobný popis

Soklové lišty Arbiton INDO sa vďaka svojej flexibilite ideálne prispôsobia stenám a podlahe. Špeciálne navrhnuté gumičky na hornej a spodnej strane lišty pomáhajú dokonalému priľnutiu k nerovnostiam stien či podláh. Veľkou výhodou líšt INDO je ich schopnosť zložiť hornú časť bez nutnosti skrutkovania. Uľahčí to tak akýkoľvek zásah do steny napríklad v prípade maľovania. Potom stačí lištu nacvaknúť späť a máte hotovo bez strachu z nežiaducich fľakov a kvapiek z maľovania.

Soklová lišta INDO je opatrená veľmi priestrannými, navzájom oddelenými kanálmi pre uloženie káblov. Umožňuje to oddelenie napájacích káblov od káblov signálových. Káble je možné v každej chvíli jednoduchým spôsobom pridať alebo odstrániť (napr. telefón, televízor, domáce kino, osvetlenie, počítač, NIE 220V.)

  • Flexibilné prispôsobenie nerovným stenám
  • Možnosť použitia inštalačnej krabice Multibox
  • Pre Clean System - odolná proti vlhkosti a nečistotám, už žiadne černenie líšt v spojoch. Pružné mäkké konce lišty chránia proti vniknutiu nečistôt a vody.
  • 4 WAY SYSTEM - pevná, rýchla, jednoduchá inštalácia a deinštalácia, pre akýkoľvek typ steny. Ku každému dekoru lišty v rovnakom dekore tvarovky.
  • Wood Effect - Ideálne farebne a dizajnovo zladené, 100% presné zastúpenie farieb dreva. Vysokom rozlíšení, čo umožňuje oveľa lepšie detaily lišty.
  • Wood Structure - štruktúra dreva je vyrazená na lište a dokonale napodobňuje pravého drevo
  • EC1 - spĺňajú veľmi prísne zdravotné a ekologické požiadavky na prchavé organické látky VOCs a sú certifikované ako EC1.

 

Návod na inštaláciu tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Podlahy
Hmotnosť: 0.61 kg
Dĺžka: 2500 mm
Šírka: 26 mm
Výška: 70 mm
Vzor dekoru: Drevo
Technológia: Polymer
Kód produktu: AR_INDO_BOARD_23