Samolepiaca vinylová podlaha - Betón svetlo šedý

Novinka Vzorek
Značka: ALFIstyle
€57,75 / balení €17,29 / 1 m2
Skladom

SAMOLEPICI VINYLOVÁ PODLAHA - šedá

Predstavujeme najväčšiu novinku medzi vinylovými podlahami – samolepiace vinylové podlahy vo vzore kameňa, ktoré si uchovávajú príjemný vzor dreva s jemným štruktúrovaním, ako ho poznáte pri klasických plávajúcich podlahách, a navyše sa zaobídete bez pracnej inštalácie. Aj s minimom úsilia tak dodajú moderný štýl a útulnú atmosféru každému interiéru. Či už hľadáte podlahy do obývacej izby, spálne, detskej izby alebo pracovne, vyberať môžete z niekoľkých vzoriek a každej miestnosti tak dodať jedinečný vzhľad.

Detailné informácie

Podrobný popis

PIKTO2

 

Tento druh podláh disponuje rovnakými kvalitatívnymi vlastnosťami ako akákoľvek iná vinylová podlaha, takže sa nemusíte báť ani podlahového vykurovania. Naše podlahy odolajú teplotám až do 27 °C. Samotná pokládka vinylových dielcov je vďaka samolepiacej ploche veľmi rýchla a jednoduchá.

 

dekor4

Každá dlaždica má rozmer 457 mm x 457 mm s hrúbkou 3 mm a na jej položenie stačí odlepiť zadnú stranu a pevne dlaždicu pritlačiť na pokladanú plochu. 

Výhody samolepiacich vinylových podláh

-> Odolná voči mechanickému poškodeniu a tlaku, napr. ťažkého nábytku

-> Stredne záťažová (nevhodná do komerčných objektov)

-> Skvelý zvukový aj tepelný izolant

-> Odolná voči pretrhnutiu

-> Jednoduchá údržba

-> Jednoduchá inštalácia

-> Zdravotne nezávadná

 

INŠTALÁCIA

Montáž samolepiacej vinylovej podlahy zvládne každý trochu zručnejší človek svojpomocne. Napriek tomu prinášame pár praktických rád, ktoré vám určite prídu vhod.

final2

Pred samotnou pokládkou je dôležité zaistiť suchý a rovný povrch podkladu. Pokiaľ na povrchu zostanú nerovnosti, hrozí pretrhnutie dielca alebo iné budúce poškodenie či zranenie pri chôdzi. Podlahu potom stačí natrieť penetračným náterom a počkať, až preschne. Pokládku samolepiacej vinylovej podlahy začínajte vždy od stredu miestnosti, pokračujte postupne okolo tohto dielca a každý novo priložený dielec vždy starostlivo pritlačte k podkladu. Dlaždice lepte vždy presne na hrany, aby medzi nimi nevznikali škáry.

Pokiaľ dôjde v priebehu užívania k poškodeniu podlahy, nemusíte mať strach, že by ste museli meniť podlahu kompletne. Naopak, naše podlahové riešenie umožňuje vymeniť iba konkrétny dielec, bez zložitého rozoberania celej podlahy.

 

Chcete samolepiacu podlahu vidieť na vlastné oči?

Je ťažké si predstaviť, ako bude podlaha vyzerať práve u vás doma. Preto vám ponúkame možnosť si objednať vzorku. Pokiaľ sa potom rozhodnete pre akýkoľvek tovar z nášho sortimentu, hodnotu jednej vzorky vám z ceny vašej objednávky automaticky odpočítame! Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach TU

Návod na použitie a technický list

Dodatočné parametre

Kategória: Interiérové podlahy z vinylu
Hmotnosť: 19 kg
Počet kusov v balení: 16 ks
? Rozmery (mm): 457,2 x 457,2
Obsah balenia (m²): 3,340
Hrúbka: 3 mm
Hrúbka opotrebiteľnej vrstvy: 0,3 mm
Kód produkta: AXSA870181