Samozavlažovací variabilný truhlík

Kód: NIN001
Novinka
€24,96 / ks
Skladom

Elegantný samozavlažovací truhlík na kvetiny, ktorý možno ľubovoľne kombinovať s ďalšími hrantíky.

Truhlík disponuje vodnými zátkami, ktorými možno vypúšťať nadbytočnú vodu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chcete pestovať kvety na balkóne, ale bojujete s priestorom? Alebo máte naopak miesta a rastlín na rozdávanie, ale limitujú vás rozmery bežných truhlíkov?

Samozavlažovacie truhlíky disponujú systémom polohovateľných stien, ku ktorým možno na výšku i pozdĺžne pripojiť ďalšie diely. Vďaka tomuto unikátnemu systému ľahko vytvoríte viacposchodový záhon, pyramídu či visutú záhradu. Systém skladania sa hodí napríklad v prípade, kedy chcete vytvoriť súvislý záhon s väčším počtom rastlín, ktorý môžete kedykoľvek rozšíriť alebo zmenšiť. Majitelia balkónov potom ocenia predovšetkým možnosť zostavenia truhlíkov nad seba. Po skončení sezóny sa truhlík jednoducho zloží a šetrí úložné priestory.

V prípade preliatie či nadmerných dažďov jednoducho vypustíte prebytočnú vodu odstránením vodných zátok v spodnej časti kvetináča a zabránite tak zbytočnému úhynu vašich rastlín.

Truhlík je odolný proti UV žiareniu a poveternostným podmienkam. Prútený, elegantný dizajn je dokonalou imitáciou prírodného ratanu.

Práve vďaka elegantnému vzhľadu, samozavlažovaniu a unikátnemu skladaciemu systému si tieto truhlíky obľúbite vy aj vaše rastliny na záhrade, verande či balkóne.

 

Ako truhlík zostaviť či vypustiť prebytočnú si môžete prezrieť na tomto videu.

 

Obsah balenia: dvojité dno, 4 steny, 4 rohové opory, 4 kryty bočných stien, 4 kryty na rohové opory, 4 vodné zátky

Rozmery: 40 x 40 x 26 cm, vnútorná hĺbka 19 cm

Materiál: polyetylén s extra silnú hustotou (HDPE) - zaistí odolnosť voči UV žiareniu a poveternostným podmienkam. Vhodný pre vonkajšie aj vnútorné priestory.

Ku kvetináči možno priobjednať nôžky a kolieska.

Dodatočné parametre

Kategória: Samozavlažovacie truhlíky
Rozmery: 40x40x26cm
Materiál: polyetylénu s extra silnú hustotou (HDPE)