Jar klope na dvere. -10% skoro na všetko, stačí zadať zľavový kód JARO10.

Kamenný obklad, Travertin zlatý, mozaika 4,8x10cm

Vzorek
€28,09 / ks €64,57 / 1 m2
Skladom

Kamenný obklad TMS103 z travertínu vyniká mimoriadnymi estetickými aj fyzikálnymi kvalitami a  typickým pórovitým povrchom.

Kamenný obklad, travertin zlatý, mozaika 4,8x10cm, TMS103

Detailné informácie

Podrobný popis

Kamenný obklad travertín, mozaika

Kamenný mozaikový obklad TMS103 z travertínu vyniká mimoriadnymi estetickými aj fyzikálnymi kvalitami a typickým pórovitým povrchom. Tento kamenný obklad do interiéru a exteriéru je kombináciou nápaditého dizajnu a prvku prírody. Travertínom obkladáme predovšetkým kúpeľne, ktorým kameň dodáva neobyčajný pôvab. Ako dekoratívny obklad travertín skrášli tiež obývacie steny, fasády, či schodisko. K prednostiam travertínu ďalej patrí jeho trvanlivosť a pevnosť, vďaka ktorým obklad odolá mrazom, vysokým teplotám i vlhkosti. V našom e-shope zakúpite iba prírodný obkladový kameň, nie jeho napodobeniny. Cenu za kamennú dlažbu TMS103 počítame za 1 m² vrátane DPH. 

Ako vybrať potrebné množstvo obkladu?

  • Vypočítajte si celkovú plochu priestoru, ktorú chcete obložiť => dĺžka (m) x výška (m) = Celková plocha priestoru v m²
  • K vypočítanej miere pripočítajte ešte 10 % => celková plocha priestoru x 1,1 = Celková potrebná obkladová plocha v m²
  • Každé balenie kamenného obkladu TMS103 obsahuje určitú plochu v m² = Obsah balenie obkladu TMS103 je 0,435 m²

 

Ako na rohové prvky?

Jednou z variant je výroba rezaním klasického kamenného obkladu. Využite postup výroby rohových prvkov rezaných pod uhlom 45°. Pokiaľ si s rohovým obkladom neviete rady, prečítajte si, AKO NA TO.

 panel_1

Ďalšie informácie 

Pri vonkajšom použití výrazne doporučujeme obklady na záver impregnovať vodeodolným roztokom na báze silikónov. Obklad si tak zachová svoj vzhľad a ochránite ho pred nasáváním vlhkosti, znečistením, plesňami, pôsobením poveternostných vplyvov a predľžite jeho životnosť. Potrebujete vidieť naše produkty na vlastné oči? Pošleme vám vzorku, aby ste sa o jeho kvalite sami presvedčili. Pokiaľ máte záujem o montáž kamenného obkladu, radi vám pomôžeme.

 

Produkt je umiestnený v týchto kategóriách:

Dodatočné parametre

Kategória: Travertínové obklady
Hmotnosť: 16.7 kg
Materiál: prírodný kameň
Typ: travertin
Farba: žltohnedá
Rozmer jednej tehličky: 48x100 mm
Rozmer jednej mozaiky: 29x35 cm
Hrúbka: 1,5-2 cm
Použitie: interiér, exteriér
Obsah balenia: 5 ks
Hmotnosť balenia: 16,7 kg
Hmotnost m²: 7,26 kg